Těší mě Váš zájem a dovolte mi, abych prostřednictvím textových i obrazových příspěvků přiblížila témata, která považuji za důležitá z pohledu osobního i vnímané optikou veřejně činné osoby.

Nejsem v politice nováčkem, a ačkoli se stále mám co učit, myslím si také, že se mohu vyjádřit po čtyřleté zkušenosti (2010-2014) ve funkci starostky města Kroměříže k řadě věcí spojených s komunální politikou, se životem v našem městě. Mám ráda věcnost a současně cítím, že reflexe života kolem nás by měla obsahovat i kus empatie.

Od podzimu roku 2014 působím jako ředitelka kroměřížského Domu Kultury a tedy jsem ze společenského  a veřejného života nezmizela. Navíc jsem aktivní v komunální i regionální politice jako zastupitelka Zlínského kraje i města Kroměříže. Práce mám tedy stále dost a jsem ráda, že zkušenosti a dovednosti z mého předchozího působení jsou i nadále platné a mohou pomoci pro dobrou věc.

Nejkrásnější novinky mi však přinesl můj osobní život. V průběhu roku jsem se stala dvojitou babičkou, což je pro mě role nejvděčnější a moc se těším na každou příležitost, kdy mohu s tím naším novým pokolením být v kontaktu. Nyní jsou vnoučata trochu ve světě, oba synové pracovně působí v zahraničí, ale věřím, že se budeme vídávat stále častěji. Kolonka: babička je skutečně tou nejhezčí novou "funkcí", kterou mi rok 2015 přinesl.

Nyní je správný čas, věřejně projevit své názory. Budu vděčná i za Vaše dotazy a podněty.

Celý profesní život pracuji s lidmi a stále si ověřuji, jak je vzájemná komunikace nenahraditelná. 

Mgr. Daniela Hebnarová